Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

Brand Distribution Group

Białystok

2 dni temu

Miejsce pracy: Białystok
Numer referencyjny: OGOL-KSI/30052018

„Pomagamy ludziom i organizacjom na całym świecie odzyskać czas na rzeczy ważne. Naszą misję realizujemy poprzez kompleksowe, partnerskie rozwiązania handlowe, marketingowe i logistyczne w obszarze FMCG.”

Główne obowiązki:

  • Sprawdzanie pod kątem merytorycznym faktur zakupowych oraz kosztowych
  • Wprowadzanie faktur zakupowych oraz kosztowych do systemu
  • Wprowadzanie wyciągów bankowych
  • Prowadzenie kasy tj. przyjmowanie i wydawanie gotówki oraz wystawianie dokumentów kasowych
  • Sporządzanie potrzebnych zestawień i raportów
  • Bieżące wsparcie Działu Księgowości

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki finansowo-księgowe lub pokrewne)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zainteresowanie tematyką finansów i księgowości
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Dokładność, rzetelność, dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy pod presją pracy

Dlaczego warto:

  • Umowa o pracę
  • Pakiet niezbędnych narzędzi (komputer, telefon)
  • Możliwość dofinansowania do pakietu benefitów: karta fitProfit, Qltura Profit, ubezpieczenie NNW, pakiet medyczny
  • Dostęp do firmowej biblioteki i audioteki (ponad 100 tytułów) oraz do prenumeraty Harvard Business Review
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu

Kliknięcie przycisku oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Victoria A. Sawosz i Wspólnicy Sp. jawna, Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5252249948, REGON: 015273350. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji w Victoria A. Sawosz i Wspólnicy Sp. jawna, Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5252249948, REGON: 015273350. i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
Dowiedz się więcej: www.kariera.bdgroup.pl

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Księgowości

Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Specjalista ds. Księgowości Praca Specjalista ds. Księgowości

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (723)
Wałbrzych (47)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (147)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (14)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (914)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1900)
Radom (63)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (123)
Nysa (21)