Młodszy Specjalista ds.Kadr i Płac

INTERSPORT Polska S.A.

Cholerzyn

2 dni temu

OBECNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY

Miejsce pracy: Cholerzyn

Twoje zadania:

Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji pracowniczej, rozliczanie i ewidencja czasu pracy z uwzględnieniem różnych systemów i rozkładów czasu pracy. rozliczanie umów cywilno – prawnych, prowadzenie programu kafeteryjnego, wsparcie w procesach HR. Przygotowywanie raportów i danych dla klienta wewnętrznego.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie lub licencjackie z zakresu ZZL, administracji, socjologii
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności pakietu Office), znajomość programów kadrowo – płacowych oraz płatnik – będzie dodatkowym atutem
  • znajomość przepisów Prawa Pracy i ZUS
  • komunikatywność, dyskrecja i umiejętność współpracy w zespole
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • dokładność, systematyczność,
  • dyskrecja oraz wysoka kultura osobista

Nasza oferta:

  • dowolna forma zatrudnienia
  • stabilność zatrudnienia
  • elastyczny czas pracy
  • wsparcie merytoryczne i opieka w okresie wdrożenia
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego)

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji.

Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednakże informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane.

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie: Cholerzyn 382, 32-060 Liszki.

Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Poznaj

Spółka jest liderem wśród sieci sklepów sportowych w Polsce, posiadającym obecnie 30 salonów zlokalizowanych w 18 największych miastach Polski.

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Praca Specjalista ds. Kadr i Płac