Młodszy specjalista ds. kadr i płac
Termika Sp. z o.o.
Gdańsk
młodszy specjalista (junior)
2 dni temu

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Jesteśmy największą firmą w Polsce w temacie izolacji spienionym poliuretanem w przemyśle. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami.


Stały rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy:Gdańsk
Miejsce pracy: Gdańsk

 

GŁÓWNE ZADANIA:
 • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych w oparciu o różne formy zatrudnienia,
 • Rozliczanie płac dla pracowników w Polsce i pracowników oddelegowanych,
 • Zapewnienie prawidłowej i terminowej obsługi administracyjno-kadrowej pracowników,
 • Sporządzanie zaświadczeń, sprawozdań oraz raportów dotyczących spraw płacowo-kadrowych,
 • Ewidencjonowanie i rozliczanie nieobecności.
 • Nadzorowanie terminowości przeprowadzania badań lekarskich oraz szkoleń bhp,
 • Nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy (umowy o pracę, świadectwa pracy, itp.).
WYMAGANIA:
 • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zasad naliczania wynagrodzeń poparta minimum 2-letnim doświadczeniem,
 • Praktyczna znajomość naliczania wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych,
 • Praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych,
 • Biegła znajomość obsługi komputera w zakresie Microsoft Office (MS Word, MS Excel, Power Point),
 • Nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta.
OFERUJEMY:
 • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
 • stabilne zatrudnienie w ramach Grupy Termika,
 • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
 • Przyjazne warunki pracy w nowoczesnym, dobrze skomunikowanym biurze,
 • Bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników.
Dołącz do nas!

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

 

 

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.

 

Więcej o nas:

www.termika.eu
www.facebook.com/termika.eu
www.linkedin.com/company/termika-sp-zoo

W przesyłanym CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Termika Sp. z o.o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Wysyłając do nas swoją aplikacje w procesie rekrutacji zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Termika Sp. Z o. o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku.
Aplikuj teraz

Poznaj

Termika Sp. z o.o.

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Jesteśmy największą firmą w Polsce w temacie izolacji spienionym poliuretanem w przemyśle. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami. Oferujemy także kompleksowe usługi z zakresu instalacji klimatyzacji i wentylacji, systemów płyt trudnościeralnych TIVAR, rusztowań systemowych, płyt warstwowych, sworzni mostowych, systemów kabli grzewczych. Mamy nowoczesny park maszynowy oraz własne zaplecze transportowo-magazynowe. Jesteśmy producentem m.in. Trzpieni Główkowych Termika SD, materacy termoizolacyjnych, elementów mocowań izolacji. Nieustannie rozwijamy ten obszar naszej działalności realizując różnorodne projekty we współpracy z naszymi klientami z różnych branż. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy materiałów termoizolacyjnych i specjalistycznej chemii budowlanej - jesteśmy jednym z najważniejszych partnerów handlowych w tym zakresie na terenie Polski północnej. Współpracujemy z renomowanymi klientami, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Stawiamy na kompleksowość prowadzonych przez nas projektów a także najwyższą jakość naszej pracy. W związku ze wzrastającymi wymaganiami klienta oraz dążeniem do doskonalenia w 2012 roku rozszerzyliśmy zakres posiadanego od 2001 roku certyfikatu ISO 9001 o OHSAS 18001.

 

Podobne oferty