Młodszy Specjalista ds. kadr

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o.

Wrocław

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 4119277, z dnia 2021-01-13

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa kadrowo pracowników,
  • rozliczanie czasu pracy,
  • prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z RODO,
  • obsługa umów cywilno-prawnych,
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego,
  • kontrola ważności badań lekarskich,
  • wystawianie zaświadczeń,
  • współpraca w zakresie BHP,
  • wsparcie procesu rekrutacji i onboardingu,
  • wsparcie w innych bieżących pracach działu,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy,
  • praca w języku polskim i angielskim.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w dziale kadr min. 1 rok - mile widziane w firmie produkcyjnej,
  • podstawowa znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązków,
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dynamiczny sposób wykonywania zadań,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę od zaraz oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • Kursy i szkolenia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Rozwój zawodowy
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole

Poznaj