Młodszy specjalista ds. marketingu

Sente Systemy Informatyczne sp. z o.o.

Wrocław

6 dni temu

Młodszy specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy: Wrocław

Sente wspiera firmy zorientowane na rozwój i poprawę efektywności projektując i wdrażając dedykowane rozwiązania informatyczne wspierające ich specyficzne modele biznesowe. Nasza firma dynamicznie się rozwija, pomagając Klientom osiągać ponadprzeciętne wyniki. W zespole marketingu dbamy o to, aby każdy, kto w swoim biznesie mierzy się z niecodziennymi wyzwaniami lub poszukuje rozwiązań IT ściśle dopasowanych do swojego biznesu, miał możliwość trafić na Sente i skorzystać z wiedzy oraz doświadczenia naszych konsultantów. 

 

Kogo szukamy?

 

Szukamy osoby, która chce zdobyć doświadczenie  w prowadzeniu działań marketingowych w B2B. Oczekujemy, że Twoje działania przyczynią się do zwiększenia świadomości marki Sente w grupie docelowej i ułatwią potencjalnym Klientom zdobycie wiedzy o projektowanych przez nas rozwiązaniach oraz zrealizowanych projektach. 

 

Twój zakres działań na tym stanowisku będzie obejmował:
 • Samodzielne prowadzenie projektów marketingowych (początkowo z dużym wsparciem pozostałych członków zespołu).
 • Wspieranie zespołu w tworzeniu różnego rodzaju materiałów marketingowych (informacji prasowych, artykułów, tekstów reklamowych). 
 • Budowę i aktualizację baz danych potencjalnych Klientów.
 • Wyszukiwanie  i organizowanie udziału w eventach branżowych, takich jak konferencje i targi.
Oczekujemy:
 • Otwartości do zdobywania nowych umiejętności i poszerzania kompetencji.
 • Doświadczenia w tworzeniu tekstów i budowaniu klarownych komunikatów.
 • Nastawienia na testowanie pomysłów oraz kreatywnego podejścia do zadań.
 • Umiejętności pracy w grupie, nastawienia na współpracę, proaktywności.
 • Sumienności, rzetelności i dbałości o jakość realizowanych zadań.
Dlaczego warto do nas dołączyć?
 • Otrzymasz dużą swobodę działania, co pozwoli Ci spróbować swoich sił w wielu nowych projektach i samodzielnie podjąć decyzję, w którym obszarze widzisz największy potencjał rozwoju.
 • Będziesz brał udział w projektach, dzięki którym poznasz specyfikę funkcjonowania dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw oraz zdobędziesz praktyczną wiedzę biznesową.
 • Pracując z nami możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci pełne wdrożenie w zakres Twoich obowiązków oraz podzielimy się naszym doświadczeniem w marketingu B2B.
 • Będziesz miał dostęp do systemu kafeteryjnego, który obejmuje m.in. kartę Multisport Benefit, prywatną opiekę medyczną

 

Prosimy o aplikowanie za pośrednictwem przycisku:


 APLIKUJ TERAZ  

Informacje o Administratorze i  przetwarzaniu danych znajdują się w  dokumencie https://praca.sente.pl/ochrona-danych-osobowych/

Poznaj

SENTE

Poznaj Sente

Projektujemy i  wdrażamy zaawansowane rozwiązania informatyczne klasy ERP wspierające rozwój i  wzrost efektywności w  firmach naszych Klientów.System Sente wspiera zarządzanie obszarem logistyki, finansów i  księgowości, kadr i  płac, relacji z  klientami,produkcji, gospodarki magazynowej, controllingu, obiegu dokumentów,  e-commerce.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu 
Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Praca Specjalista ds. Marketingu