Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Montażysta Obrazu i Dźwięku Warszawa
Młodszy Specjalista ds. Montażu Video i Dźwięku

BPO International
Warszawa
praca stacjonarna
1534 dni temu

Stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Już dziś możesz zrobić pierwszy krok, by dołączyć do załogi specjalistów w roli:

Zakres obowiązków:
  • Samodzielny montaż materiałów audio/video na podstawie załączonej dokumentacji na potrzeby radia i telewizji,
  • Obróbka dźwiękowa i praca nad materiałami marketingowymi tworzonych przez nasz zespół (czyszczenie materiałów audio, skracanie, dostosowywanie materiałów do danego zakresu czasowego emisji spotów reklamowych),
  • Dostosowywanie techniczne materiałów audio/video reklam telewizyjnych oraz radiowych pod specyfikacje wybranych rynków,
  • Odpowiedzialność za cały proces post- produkcyjny (wizja, dźwięk).
Oczekujemy:
  • Wiedza teoretyczna i praktyczne doświadczenie w zakresie montażu,
  • Doświadczenie w pracy ze sprzętem do audio/video rejestracji,
  • Wiedza z zakresu dostosowywania materiału audio/video do wymagań technicznych,
  • Znajomość obecnych trendów i specyfiki materiałów na potrzeby Radia i Telewizji,
  • Biegła znajomość formatów kodowania audio i video (.mxf, mp4, webm, wav, mp3),
  • Znajomości oprogramowania/wtyczek/narzędzi video i audio edycyjnych takich jak Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro, Adobe Audition,
  • Dobrej znajomości kompozycji, kolor gradingu i typografii,
  • Samodzielności, dokładności, zaangażowania oraz dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu.
Mile widziane:
  • Znajomość programu Reaper.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Ciekawe projekty w szybko rozwijającej się organizacji i w międzynarodowym środowisku,
  • Kapitalną atmosferę współpracy w młodym i kreatywnym zespole,
  • Elastyczne formy zatrudnienia i praca w dogodnej lokalizacji (biuro Warszawa Śródmieście),
  • Dofinansowanie do benefitów sportowych oraz możliwość objęcia prywatną opieką medyczną,
  • Ponadto imprezy integracyjne, siatkówka, owocowe wtorki i pyszna kawa :)