Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy specjalista ds. pomiarów w laboratorium oświetleniowym

ES-SYSTEM S.A.

Kraków

18 dni temu

Jesteśmy wiodącym producentem opraw oświetleniowych, które trafiają do Klientów z ponad 100 krajów na całym świecie. Tworzymy nowe technologie, wyznaczamy trendy, posiadamy własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji w obszarze oświetlenia. Do naszego Zespołu poszukujemy kreatywnych, odważnych, samodzielnych i odpowiedzialnych kandydatów, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nową wiedzę oraz potrafią kreować rzeczywistość wokół siebie.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: GK/SA/14/2019

Zakres obowiązków:
  • przeprowadzanie testów zgodnie z obowiązującymi normami EMC oraz LVD,
  • nadzór na stanowiskami badawczymi,
  • współpraca przy tworzeniu nowych stanowisk badawczych,
  • sporządzanie raportów z badań,
  • wykonywanie zadań związanych z obowiązującym systemem zarządzania jakością.
Wymagania:
  • absolwenci lub studenci studiów zaocznych kierunków technicznych (elektronika, elektrotechnika lub pokrewne),
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (multimetry, oscyloskopy),
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość zagadnień kompatybilności elektromagnetycznej EMC/EMI będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży,
  • ciekawą pracę w dynamicznym i otwartym zespole,
  • pakiet benefitów: prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Jesteśmy wiodącym producentem opraw oświetleniowych. Od 1990 roku wyznaczamy nowe trendy w technice oświetleniowej. Posiadamy własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji. Cenimy kreatywnych, odważnych, samodzielnych i odpowiedzialnych pracowników, którzy lubią wyzwania i chcą kreować rzeczywistość wokół siebie.

Proces rekrutacji

KrokAnaliza aplikacji
KrokRozmowa kwalifikacyjna
KrokII Rozmowa kwalifikacyjna
KrokZakończenie procesu rekrutacji

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Elektronik Praca Elektronik