Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Produkcji

AquaRD Sp. z o.o.

Białystok

184 dni temu

Firma AquaRD Sp. z o.o. do swojego Oddziału w Białymstoku poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki na stanowisku:
  • przygotowywanie urządzeń do produkcji od strony mechanicznej
  • montaż gotowych urządzeń elektronicznych
  • montaż wiązek kablowych
Wymagania:
  • zdolności manualne
  • umiejętność lutowania (montaż przewlekany)
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami
  • mile widziana umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • mile widziana umiejętność montażu i demontażu podzespołów elektronicznych (montaż przewlekany i powierzchniowy)
  • sumienność i samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B gotowość do podróży służbowych
Oferujemy:
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca z młodym i doświadczonym zespołem
  • pakiet medyczny

Poznaj stanowisko: Monter Sprzętu Elektronicznego

Monter sprzętu elektronicznego, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się montażem urządzeń lub układów elektronicznych o różnym przeznaczeniu i zastosowaniu. Produktem finalnym stworzonym przez montera może być układ elektroniczny, osadzony na tak zwanej płytce drukowanej, lub urządzenie elektroniczne o określonym zastosowaniu, umieszczone w zamkniętej obudowie. Praca montera rozpoczyna się od zanalizowania schematu ...
Monter Sprzętu Elektronicznego Praca Monter Sprzętu Elektronicznego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (775)
Wałbrzych (46)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (195)
Toruń (135)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (983)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2132)
Radom (190)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (82)