Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista w Centrum Obsługi Klienta

    IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    młodszy specjalista (junior)  umowa zlecenie
    14 dni
    Twój zakres obowiązków Posprzedażowa obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, Obsługa zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych od klientów, Przygotowanie, kompletowanie i dbałość o jakość dokumentacji leasingowej, Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ informacji...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Chorzów Doradca ds. Leasingu Chorzów
Młodszy Specjalista ds. Produktów Finansowych i Ubezpieczeń Komunikacyjnych

Grupa PGD
Chorzów
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
666 dni temu

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa, posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, Mitsubishi, Nissan, SEAT, Suzuki, Opel, Volvo.

Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.

W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani

Miejsce pracy: Chorzów
Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa Klientów w salonie samochodowym w zakresie sprzedaży produktów finansowych (kredyty, leasingi) i ubezpieczeniowych
  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży samochodów
  • Wykonywanie czynności związanych z zawieraniem umów finansowych/ ubezpieczeniowych
  • Rozliczenie transakcji
  • Raportowanie prowadzonych działań
Wymagania:
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z Klientem indywidualnym w sektorze bankowości
  • Nawiązywanie kontaktów i budowanie dobrych relacji przychodzą Ci z łatwością
  • Znasz standardy obsługi Klienta i potrafisz skutecznie negocjować
  • Prezentujesz pro kliencką postawę i wysoką kulturę osobistą
  • Jesteś dobrze zorganizowany i nastawiony na realizację celów
  • Potrafisz sprawnie obsługiwać MS Office
Mile widziane:
  • Mile widziane będzie wykształcenie wyższe w kierunku: finanse, bankowość lub ekonomia
  • Atutem będzie wiedza nt. finansowania pojazdów i/lub ubezpieczeń komunikacyjnych
To oferujemy:
  • Zostaniesz zatrudniony w oparciu o stabilną umowę o pracę (pierwsza umowa na rok - bez okresu próbnego)
  • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę oraz premię
  • Będziesz pracował w doświadczonym, wspierającym się zespole, który z chęcią dzieli się swoją wiedzą
  • Zapewnimy Ci opiekę medyczną w Luxmed (również dla Twoich najbliższych)
  • Możesz liczyć na zniżki na produkty i usługi w Holding1 (m.in. zakup czy wynajem auta)
  • Dofinansujemy Twoją aktywność fizyczną - dofinansowanie karty Benefit Multisport
  • Możesz bezpłatnie rozpocząć naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor
  • Mikołajki dla Dzieci (spektakl teatralny, prezenty – słodycze, bon podarunkowy)
  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy