Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

mBank S.A.

Suwałki

2 dni temu

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę w Placówce Partnerskiej
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Rozbudowany system adaptacyjny
  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku
Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!

miejsce pracy: Suwałki, Nr ref.: RKM/077/1119

Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (m.in. konta, kredyty, depozyty, karty)
  • realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • promowanie zdalnych kanałów dystrybucji
  • prowadzenie akcji promocyjnych
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi naszych klientów

Potrzebne Ci będzie:

  • empatyczne nastawienie do pracy z klientem
  • motywacja do osiągania najlepszych wyników
  • konsekwencja w realizacji założonych celów
  • dynamizm w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • praktyka w obsłudze klienta lub sprzedaży, mile widziane doświadczenie w obsłudze kasowej
  • chęć zdobywania nowych umiejętności w aktywnej sprzedaży produktów bankowych
  • otwartość na pracę z mobilnymi narzędziami (smartfon, tablet)

Poznaj

mBank S.A.

Dlaczego warto wybrać mBank?

mBank to przede wszystkim ludzie, których łączy współpraca zorientowana na zrozumienie i celne odpowiadanie na potrzeby klientów oraz odpowiedzialność za ich zadowolenie.

Od lat mBank jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Dziś wyznaczamy standardy rozwoju bankowości mobilnej i internetowej. Jesteśmy wszędzie, nasza flaga dotarła nawet na ośmiotysięcznik Makalu w Himalajach.

Zastanawiasz się, jaka praca będzie dla Ciebie najlepsza?

Pamiętaj, że niezależnie od tego, czy właśnie kończysz naukę, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, z nami możesz robić to co Cię interesuje, rozwijać swoje umiejętności i dobrze czuć się w pracy – jesteśmy dla Ciebie.

Tworzymy najbardziej przyjazny i nowoczesny bank w Polsce. Jesteśmy na rynku od 30 lat, mamy już 5,4 mln klientów detalicznych. Zatrudniamy prawie 8 tysięcy osób. Pomyśl, ile ciekawych osób możesz poznać i jak wiele nauczyć się pracując z nami.

Od 2007 roku obecni jesteśmy także w Czechach i na Słowacji. Osiągamy tak wiele dzięki pracy zespołowej i świetnej atmosferze.

Z nami możesz więcej - jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Prowadzimy mFundację która wspiera dzieci i młodzież w nauce matematyki. Chcemy, żeby nasza praca miała sens. Zdobywamy wiedzę, dzielimy się doświadczeniami i szukamy wciąż lepszych, innowacyjnych rozwiązań.

Proces rekrutacji w mBank

KrokZapoznamy się z Twoim CV
KrokZadzwonimy
KrokSpotkamy się
KrokDamy znać, jak Ci poszło
Doradca klienta, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za bezpośrednią obsługę klientów banku lub instytucji finansowej, mającą na celu dobór oferty dopasowanej do potrzeb danego odbiorcy. W zależności od specjalizacji danego stanowiska, doradca może przyjmować klientów indywidualnych lub korporacyjnych, w każdym jednak przypadku przedstawia im kompleksowe zestawienie produktów ...
Praca Doradca Klienta (bankowość)