Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy specjalista ds. szkoleń

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

Warszawa

4 dni temu

Dołącz do zespołu specjalistów, dla których praca jest pasją.

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów wąsko- i szerokokadłubowych oraz Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraera.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: TQQT/07/2019
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego min. B1
  • Obsługa Pakietu Office
  • Zaangażowanie, dokładność i samodzielność w działaniu
Zadania:
  • Organizacja i stały nadzór nad przebiegiem praktyk zawodowych uczniów szkół lotniczych
  • Nadzór nad prawidłowym wyposażeniem  stanowisk szkoleniowych, z uwzględnieniem wymagań BHP, w niezbędne urządzenia, materiały i dokumentację techniczną
  • Nadzór nad szkoleniami i upoważnieniami  instruktorów praktycznej nauki zawodu
  • Prowadzenie ewidencji dodatkowych szkoleniowych dla instruktorów
  • Współpraca ze szkołami lotniczymi kierującymi uczniów na praktyczną naukę zawodu w zakresie opracowywania harmonogramów praktyk,  refundowania dodatków szkoleniowych, kosztów odzieży roboczej i środków BHP
  • Nadzór nad infrastrukturą i wyposażeniem sal  wykładowych sekcji szkolenia

Oferujemy:
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji w branży lotniczej
  • Elastyczne formy zatrudnienia

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV (w postaci plików zawierających w nazwie imię i nazwisko) za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

www.lotams.com
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45C, 02-146 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 175 470 063,60 zł zł, NIP: 522-294-67-95, REGON: 142321116 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i CV w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Poznaj

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów pasażerskich oraz jest Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraer.

LOT AMS zatrudnia ponad 830 pracowników. Szczególny rodzaj wykonywanych przez spółkę usług pociąga za sobą konieczność odpowiedniego naboru kompetentnej kadry.

Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowany personel, świadomy powagi wykonywanych przez nich obowiązków.

Proces rekrutacji jest pierwszym etapem doboru fachowców, których praca leży u podstaw budowania wielowarstwowych przedsięwzięć z zakresu specjalizacji branżowej.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Szkoleń

Specjalista ds. szkoleń lub inaczej zwany też trenerem, specjalistą ds. szkoleniowych, specjalistą ds. szkoleń i rozwoju, konsultant (w firmie szkoleniowej) to osoba, która odpowiedzialna jest za organizację i prowadzenie najlepszych i najbardziej odpowiednich w danym przypadku szkoleń zawodowych. Stanowisko to spotykane jest zazwyczaj w firmach konsultingowych lub szkoleniowych. Do głównych obowiązków pracownika ...
Specjalista ds. Szkoleń Praca Specjalista ds. Szkoleń

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (637)
Wałbrzych (60)
Legnica (114)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (232)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (812)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2000)
Radom (176)
Płock (62)
Opolskie:
Opole (237)