Młodszy Specjalista ds. Technologii

Synthos S.A.

Oświęcim

4 dni temu

Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy obecnie działającym na skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej.

Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Oświęcim
Nr ref.: SNS/6/2019

Zadania:

  • Współudział w doskonaleniu procesów technologicznych oraz wdrażaniu nowych surowców
  • Kontrola parametrów procesu technologicznego
  • Kontrola wykonania wskaźników zużycia surowców i mediów energetycznych
  • Monitorowanie próbek i partii próbnych surowców
  • Uczestnictwo w inwentaryzacji surowców akcyzowych, surowców, półproduktów i produktów, środków trwałych
  • Współuczestnictwo w opracowywaniu dokumentacji techniczne

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, technologia polimerów
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Chęć pogłębienia wiedzy i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole międzynarodowej Firmy
  • Samodzielność na stanowisku pracy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Dofinansowanie opłat za żłobek i przedszkole
  • Premię kwartalną oraz roczną
  • Świadczenia należne z ZFŚS

Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Synthos S.A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

1. Administratorem Danych jest Synthos S.A. z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Chemików 1, NIP: 549 00 02 108, REGON: 070472049;

2. Administrator Danych w celu należytej ochrony danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: dpo@synthosgroup.com;

3. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych;

4. Dane osobowe będą udostępniane pracownikom i podmiotom biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu kadr Administratora Danych;

5. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa;

7. Ma Pan/Pani prawo do:

a) dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

b) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

c) przenoszenia danych,

d) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,

e) wniesienia skargi do organu nadzorczego;

8. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji;

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.

Poznaj

Synthos S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie producentem kauczuków emulsyjnych oraz trzecim europejskim producentem polistyrenu do spieniania. Firma dostarcza zaawansowane technologicznie produkty najwyższej jakości.

Synthos S.A. jest firmą powstałą na bazie Firmy Chemicznej Dwory S.A.Kaucuk a.s.

Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog