Młodszy specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

SPB SERVICES POLSKA Sp. z o.o.

Warszawa

39 dni temu

SPB Services Polska i SPB Polska (www.spb.eu/pl) to spółki z międzynarodowej grupy SPB o ugruntowanej pozycji na rynku, działające w usługach serwisowych, ubezpieczeniowych i affinity. Poszukujemy osoby do Działu Telefonicznej Obsługi Klienta w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: (połączenia przychodzące)

Zadania:
  • telefoniczna obsługa Klienta w zakresie zgłoszonych roszczeń
  • przyjmowanie zgłoszeń szkód
  • informowanie klientów o statusie obsługiwanej szkody
Wymagania:
  • doświadczenie w zakresie telefonicznej obsługi Klienta
  • doświadczenie w pracy w zakładzie ubezpieczeń będzie atutem
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i cierpliwość, sumienność i odpowiedzialność
  • umiejętność szybkiego podejmowania właściwych decyzji
  • doświadczenie w zakresie telefonicznej obsługi Klienta w zakładzie ubezpieczeń będzie atutem
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • szkolenie przed rozpoczęciem samodzielnej pracy
  • prywatną opieką medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • system premii kwartalnych

Poznaj

Od 50 lat działalność SPB opiera się na kulturze rodzinnego przedsiębiorstwa, w którym odpowiedzialność jest równie ważna co szacunek dla drugiego człowieka (pracowników, ubezpieczonych, partnerów). Dołączenie do SPB oznacza przede wszystkim współdzielenie tej kultury przedsiębiorstwa, w zespole o ludzkim wymiarze liczącym ponad 1600 pracowników i udział w naszym rozwoju w Europie.