Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu RUS / UKR

    Norma Machinery   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 godz.
    Komunikacja z klientami w jęz. UKR/RUS; Tworzenie ofert w języku rosyjskim; Zamieszczanie ofert handlowych na rosyjskojęzycznych portalach ogłoszeniowych; Aktywne wyszukiwanie firm i nawiązywanie długofalowej współpracy; Podstawowa obróbka zdjęć oraz aktualizacja stron internetowych;...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Specjalista ds. Trade Marketingu

VRG S.A.
Kraków
praca stacjonarna
1621 dni temu

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą, Bytomiem i Wólczanką. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na stanowisku będzie aktywnie wspierać dział Trade Marketingu.

W skład obowiązków wchodzą przede wszystkim:

  • Współtworzenie i realizacja planu aktywności trade marketingowych.
  • Współpraca z Działem Kreacji, Sprzedaży oraz Visual Merchandiserami przy realizacji bieżących akcji promocyjnych i aranżacyjnych w sieci salonów.
  • Wdrażanie narzędzi wspierających sprzedaż, koordynowanie powstawania i dystrybucji materiałów POS oraz nadzór nad aranżacją witryn sklepowych.
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów, analiz.
  • Prowadzenie kalendarza działań trade marketingowych.
  • Bieżące wsparcie funkcjonowania działu trade marketingu wraz z nadzorem nad prawidłowym obiegiem dokumentów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe w obszarze marketingu.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wiedza z zakresu implementacji akcji trade marketingowych.
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami zewnętrznymi i drukarniami.
  • Umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne oraz organizacyjne.
  • Duża samodzielność i dokładność w realizacji powierzonych zadań.
  • Dążenie do osiągania celów i realizacji strategii firmy.
  • Kreatywność oraz inicjatywa w działaniu.
  • Wysokie zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze Trade Marketingu, uczestnictwo w projektach strategicznych firmy, szeroki przekrój zadań
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów (rabaty na nasze produkty, opieka medyczna, karty MultiSport)
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj

VRG S.A.

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą i Wólczanką. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.