Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Technicznego Zespołów Call Center

BPO International

Warszawa

129 dni temu

Stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

B.P.O. Poland świadczy usługi outsourcingowe w zakresie rozwiązań IT, korespondencji masowej, telefonicznej obsługi klientów, analiz biznesowych, marketingu, reklamy, a także specjalistycznych usług finansowych.

Twoje zadania:
  • Przygotowanie baz danych oraz konfigurowanie wewnętrznych systemów call center w celu realizacji kampanii sprzedażowych
  • Wsparcie Działu Sprzedaży w zakresie obsługi technicznej (nadawanie dostępów i uprawnień do systemów, rozwiązywanie problemów we współpracy z IT help-desk)
  • Przygotowywanie raportów cyklicznych oraz ad-hoc
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i usprawnień we współpracy z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań call center
Nasze wymagania:
  • Pierwsze doświadczenia w pracy na stanowiskach wsparcia technicznego/ help-desk/ infolinii technicznej
  • ,,Zacięcie techniczne”: zainteresowanie lub podstawowa znajomość budowy i konfiguracji urządzeń sieciowych
  • Umiejętność myślenia analitycznego i bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca współpracę z teamami międzynarodowymi
W zamian oferujemy:
  • Możliwości rozwoju, dużą dynamikę pracy i różnorodne zadania
  • Zgrany, wspierający się zespół i niekorporacyjną atmosferę
  • Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy
    Dofinansowanie do karty Multisport i pakietu medycznego

Poznaj stanowisko: Pracownik Helpdesk

Pracownik Help Desk to osoba odpowiedzialna za przyjmowanie zgłoszeń, udzielanie informacji oraz kontakt z klientami w trakcie rozwiązywania zaistniałych problemów. Zakres tej pomocy jest uzależniony od branży, w której działa firma – może być to np. sektor finansowy, IT, księgowość, prawo czy management. W zależności od potrzeb kontakt z klientami odbywa się w różny sposób. Przede wszystkimi telefonicznie, ...
Pracownik Helpdesk Praca Pracownik Helpdesk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (713)
Wałbrzych (60)
Legnica (107)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (284)
Toruń (164)
Lubelskie:
Lublin (263)
Chełm (45)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (797)
Tarnów (109)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2058)
Radom (161)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (253)
Nysa (72)