Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Zakupów ze znajomością języków obcych

VEO Worldwide Services

Katowice

174 dni temu

Młodszy Specjalista ds. Zakupów
ze znajomością języków obcych
Czy wiedziałeś, że nadal się rozwijamy?
Poszukujemy Kandydatów właśnie takich jak Ty!

Mamy ponad 11 lat doświadczenia w dostarczaniu różnego rodzaju usług biznesowych. Zatrudniamy ponad 800 pracowników w 11 oddziałach firmy. W naszym biurze w Katowicach, gdzie na co dzień wybrzmiewa wiele języków świata, tworzymy wyjątkowy zespół zajmujący się handlem międzynarodowym.

Twoje przyszłe zadania:
  • realizowanie celów handlowych;
  • prowadzenie rozmów i negocjacji w jednym z języków: niemieckim, czeskim, słowackim lub serbskim;
  • dokonywanie zakupów zgodnie z  ustalonymi procedurami;
  • przygotowywanie dokumentów handlowych;
  • monitorowanie realizacji zamówień;
  • ścisła współpraca z działami marketingu, transportu oraz logistyki;
  • poszukiwanie nowych dostawców;
  • budowanie profesjonalnej relacji z nowymi oraz dotychczasowymi dostawcami.

Nasze oczekiwania:
  • znajomość języka angielskiego oraz drugiego języka obcego - niemieckiego, czeskiego, słowackiego lub serbskiego - umożliwiająca swobodną komunikację;
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji (mile widziane);
  • zorientowanie na cel;
  • kreatywność, samodzielność oraz inicjatywa w działaniu;
  • znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.
Dołącz do nas, bo warto! Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + miesięczna premia uzależniona od wyników bez górnej granicy);
  • atrakcyjny pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny oraz system kafeteryjny;
  • szkolenie z zakresu handlu międzynarodowego i prowadzenia negocjacji dostarczane przez DARE Academy – płatne przez pracodawcę;
  • umowę o pracę;
  • dużą samodzielność w działaniu;
  • pełną poczucia humoru atmosferę w zespole;
  • możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju inicjatywach, wyjściach integracyjnych oraz konkursach;
  • nieformalny dress code :)
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez udział w międzynarodowych projektach i zagranicznych szkoleniach;
  • pracę w biurze w ścisłym centrum Katowic.

Dowiedz się o nas więcej i aplikuj!

www.veoworldwide.com/pl
www.facebook.com/veoworldwidepoland

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Specjalista ds. Zakupów Praca Specjalista ds. Zakupów

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (764)
Wałbrzych (47)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (189)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (224)
Chełm (41)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (940)
Tarnów (68)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2048)
Radom (184)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (228)
Nysa (81)