Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Młodszy Specjalista ds Zarządzania Akcjami Telefonicznymi

Intrum Justitia Sp. z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
6226 dni temu

Ogłoszenie numer: 28538, z dnia 2007-04-18

Firma Intrum Justitia sp. z o.o. specjalizująca się w branży finansowo- prawnej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • monitoring pracy operatorów w Call Center
  • realizacja kampanii telefonicznych i SMS
  • raportowanie pracy Call Center
  • Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
  • bardzo dobra obsługa komputera, znajomość MS Excel
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • skrupulatność i systematyczność
  • umiejętności organizacyjne
  • zaangażowanie w podejmowane działania
  • Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość doskonalenia kompetencji
  • dodatkowe ubezpieczenie NNW
  • możliwość nauki języka angielskiego