Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Specjalista GIS / LiDAR Wrocław
Młodszy Specjalista GIS (przetwarzanie danych/LiDAR)

Jacobs
Wrocław
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
802 dni temu
Jacobs jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego na całym świecie.

W naszych biurach w Krakowie i Warszawie zatrudniamy ponad 1700 pracowników, którzy wspierają naszą działalność we wszystkich regionach świata. W ramach Global Delivery Center (GDC) nasi inżynierowie współpracują przy realizacji mulidyscyplinarnych projektów z zakresu Infrastruktury lądowej, wodnej i ochrony środowiska. Nasi specjaliści z Global Business Services (GBS) zapewniają wsparcie i doradzwo w zakresie rachunkowości, zakupów, IT, HR i projektowania graficznego.

Rozpocznij karierę w firmie, która inspiruje i zapewnia pracę, dzięki której możesz się rozwijać i odnosić sukcesy każdego dnia.
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: BI 000CYU
Zakres obowiązków:
  • Wykorzystanie oprogramowania GIS/CAD do pracy z modelami 2D/3D na dużych projektach z sektorów transportowego, wodnego i środowiskowego
  • Przetwarzanie i analiza danych przestrzennych, praca z bazami danych GIS
  • Zarządzanie procesem tworzenia opracowań mapowych w oprogramowaniu GIS
  • Praca z chmurą punktów i generowanie produktów pochodnych (2D/3D)
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe związane z GIS / geodezją
  • Znajomość oprogramowania Bentley (MicroStation Connect Edition) oraz rozszerzeń do przetwarzania chmury punktów (np. TerraSolid, TopoDot itp.)
  • Doświadczenie terenowe w pracach geodezyjnych
  • Znajomość terminologii, metod, praktyk i technik tworzenia rysunków w oprogramowaniu CAD, w szczególności AutoCAD
  • Znajomość oprogramowania GIS, w szczegółności platformy ESRI, QGIS oraz pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość pracy w biurze, zdalnie lub w modelu hybrydowym
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy między 7:30-9:30)
  • „Krótkie piątki” (poniedziałek – czwartek 8.5h, piątek 6h)
  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury
  • Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs
  • Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania
  • Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs (Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna)
  • Dofinansowanie kursu j. angielskiego
  • Coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierów
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych i współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali