Młodszy Specjalista IT Helpdesk
CCPORTER Sp. z o.o.
Warszawa
Praca w pełni zdalna
rekrutacja online
40 dni temu

W CCPORTER zajmujemy się profesjonalnym wsparciem firm w zakresie rozwoju biznesu, umożliwiając połączenie różnych usług outsourcingowych. Oferujemy usługi profesjonalnego contact-center, zapewniając naszym Klientom rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Do naszego zespołu IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

  • Bieżące wsparcie technicznie (lokalne i zdalne) naszych pracowników pracujących w biurach oraz zdalnie
  • Dobór i instalacja oprogramowania firmowego
  • Przygotowanie, serwisowanie oraz wykonywanie bieżących napraw sprzętu IT i biurowego
  • Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących wsparcie użytkowników w obszarze IT
  • Kontrola uprawnień do wewnętrznych systemów
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania i sprzętu w celu rozwiązania problemów
  • Szkolenie pracowników z wykorzystywania systemów firmowych oraz bezpieczeństwa danych

  • Zainteresowanie tematyką z obszaru informatyki, nowych technologii, systemów contact-center
  • Pro-kliencka postawa i bardzo dobre zdolności interpersonalne
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych, otwartość na wiedzę i pozyskiwanie umiejętności
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (obsługa użytkowników w języku angielskim)
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej także w języku angielskim
  • Mile widziane
    - Doświadczenie w HelpDesk
    - Doświadczenie we wdrażaniu systemów / aplikacji
    - Doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży usług / oprogramowania IT
  • nabycie wiedzy i praktycznych umiejętności w nowoczesnym środowisku IT
  • elastyczny czas pracy
  • dofinasowanie do pakietu medycznego i karty sportowej
  • jasno określone zadania
  • możliwość kreowania rozwiązań
  • zgrany, wspierający się nawzajem zespół
  • lokalizacja naszego biura w centrum Warszawy, przy Metrze Politechnika

Poznaj

Looking for an exciting career opportunity in Sales? If yes, you have come to the right place!

CCPORTER is a Polish company operating globally. We are based in the vibrant city of Warsaw with operation in 20 countries. We provide professional services for companies in the field of business development, enabling the combination of various outsourcing services.

Why consider a #dreamjob with CCPORTER ?

1. With us, you will have the opportunity to develop your sales and language skills and work in an international environment.

2. We offer flexible forms of cooperation and places. Our company is based in Warsaw but you can join us from the comfort of your home!

3. We deliver a personal computer and headphones to your home.