Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Specjalista - Kupiec

Cyfrowy Polsat S.A.

Warszawa

12 dni temu

Cyfrowy Polsat S.A., spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, niekwestionowany lider na  rynku płatnej telewizji satelitarnej w Polsce, operator usług telekomunikacyjnych i Internetowych, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Numer ref.: W/AL/MSK
Twoje Zadania:
  • realizacja procesów zakupowych w zakresie urządzeń abonenckich,
  • negocjowanie umów, cen i warunków współpracy z dostawcami,
  • przygotowywanie i rozsyłanie zapytań ofertowych, porównywanie oraz szczegółowa analiza otrzymanych ofert,
  • rozliczanie wykonania ofert,
  • analiza rynku pod kątem nowych dostawców,
  • komunikacja oraz utrzymywanie kontaktów z wewnętrznymi oraz zewnętrznymi partnerami biznesowymi,
  • wprowadzanie danych i dokumentacji do SAP.
Nasze Oczekiwania:
  • minimum roczne doświadczanie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość Excela,
  • zdolności analityczne,
  • doświadczenie w negocjacjach handlowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność i organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
  • dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze).

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w wersji elektronicznej za pomocą przycisku:

Poznaj stanowisko: Kupiec

Kupiec to stanowisko, na którym pracownik jest odpowiedzialny za właściwe funkcjonowanie działu zakupów i zaopatrzenie firmy w niezbędne do funkcjonowania materiały. Szczególne znaczenie ma on w przedsiębiorstwach produkcyjnych, wpływa bowiem na zachowanie ciągłości procesu produkcji. Kupiec zbiera oferty od poszczególnych dostawców, negocjuje warunki zakupu na podstawie dostępnego budżetu i biznesplanu, kontroluje ...
Kupiec Praca Kupiec

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Cyfrowy Polsat S.A. .