Młodszy Specjalista SEO

Afterweb

Wrocław

2 dni temu

 

AFTERWEB to firma skupiająca specjalistów związanych z reklamą w Internecie. Nasza oferta SEM / SEO / PPC obejmująca marketing w wyszukiwarce należy do jednych z najlepszych w kraju. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową: https://afterweb.pl/

 

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy kreatywnych pracowników do Działu SEO.

 

Młodszy Specjalista SEO
Miejsce pracy: Wrocław
Wynagrodzenie: od 2200 zł netto do 3000 zł netto + premie
Opis stanowiska / do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:
 • wsparcie Specjalistów Działu SEO przy wdrażaniu strategii pozycjonowania stron klientów
 • analiza rynku, trendów i konkurencji (w tym research informacji)
 • wsparcie rozwoju zaplecza SEO
 • realizowanie strategii pozyskiwania linków
Oczekujemy:
 • zainteresowania i chęci rozwoju w SEO
 • umiejętności szybkiego uczenia się i komunikatywności
 • wysokiego poziomu motywacji do osiągania ambitnych celów
 • wysokiej kultury osobistej
 • wykształcenia minimum średniego
 • umiejętność organizacji pracy
 • dobrej obsługi komputera (Windows, OpenOffice, Thunderbird)
Dodatkowym atutem będzie:
 • podstawowej wiedzy z zakresu SEO
 • znajomość HTML i CSS
 • podstawowa znajomość narzędzi Google Analytics oraz Google Search Console
Oferujemy:
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od posiadanych umiejętności) – podstawa 2,2-3 tys. zł netto + premia za skuteczną realizację projektów
 • niezbędne do pracy profesjonalne i nowoczesne narzędzia
 • możliwość szerokiego rozwoju zawodowego
 • szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)
 • prywatną opiekę medyczną w LUXMED
 • imprezy i wyjazdy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania.

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, spełniającymi powyższe wymagania.

Aplikację należy opatrzyć klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AFTERWEB Kamil Dudziak (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez AFTERWEB Kamil Dudziak danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kontakt@afterweb.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 1 roku.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem kamil.dudziak@afterweb.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem kamil.dudziak@afterweb.pl

Poznaj

Afterweb Kamil Dudziak

AFTERWEB to firma skupiająca specjalistów związanych z reklamą w Internecie. Nasza oferta związana z marketingiem w wyszukiwarce należy do jednych z najlepszych w kraju.