Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Specjalista Service Desk IT

Generali

Warszawa

23 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem IT i obsługą wewnętrznych systemów
  • Konfiguracja systemów, instalacja sprzętu i oprogramowania komputerowego
  • Utrzymanie i monitorowanie ciągłości pracy systemów oraz usług IT, a także sieci komputerowej
  • Współpraca z pracownikami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury oraz systemów IT
Nasze oczekiwania:
  • Studia zaoczne lub wykształcenie wyższe techniczne w kierunku IT
  • Chęci rozpoczęcia swojej przygody w świecie IT
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Helpdesku lub Service Desku
  • Znajomość sprzętu komputerowego
  • Umiejętność poruszania się w usługach Active Directory, DNS, VPN
  • Bardzo dobra znajomość systemów MS Windows oraz narzędzi MS Office
  • Wiedza w zakresie zagadnień związanych z sieciami LAN/WAN
  • Samodzielność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność samodzielnej diagnozy w poszukiwaniu rozwiązania problemu
Twoje korzyści:
  • Wsparcie merytoryczne Specjalistów z Zespołu Service Desk
  • Możliwość zdobycia wiedzy oraz praktycznego doświadczenia w obszarze IT
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Lekcje języka angielskiego bezpłatne i na miejscu
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Poznaj

Generali

Grupa Generali to jeden z wiodących światowych ubezpieczycieli oraz lider w sektorze ubezpieczeń życiowych w Europie. Obecna na światowych rynkach od ponad 180 lat Grupa Generali zapewnia ochronę ubezpieczeniową 65 milionom Klientów w ponad 60 krajach świata. Korzystając z wieloletnich doświadczeń na międzynarodowych rynkach finansowych Generali oferuje w Polsce pełną ofertę usług zarówno dla Klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.