Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Funduszy UE Warszawa
Młodszy specjalista / Specjalista w Departamencie Koordynacji Wdrażania Programów

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Warszawa
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
18 dni temu

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MS/S/DKW_SPWP/03/24
Główne zadania:
  • współpraca z kandydatami na ekspertów i ekspertami wpisanymi do wykazu PARP​;
  • udział w naborze ekspertów w programach FENG, FEPW i FERS;
  • udział w zadaniach związanych z aktualizacją danych ekspertów na wykazie PARP;
  • analizowanie terminowości dokonywania oceny jakości pracy ekspertów;
  • udział w opracowywaniu zasad naboru oraz współpracy ekspertami w programach FENG, FEWP i FERS;
  • udzielanie informacji innym pracownikom Agencji w zakresie wykonywanych zadań.
Oczekujemy (wymagania konieczne):
  • wykształcenia wyższego;
  • minimum roku (młodszy specjalista) lub 2 lat (specjalista) doświadczenia zawodowego w zakresie wdrażania programów współfinansowanych ze środków UE lub budżetu państwa;
  • znajomości zasad dotyczących udzielania zamówień publicznych;
  • umiejętności przygotowywania analiz i prezentacji danych w MS Excel.​
Dodatkowo (wymagania pożądane):
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • doświadczenie w obsłudze klientów zewnętrznych;
  • znajomość zasad rozliczania projektów współfinansowanych ze środków UE;
  • znajomość POWER BI (przygotowywanie analiz i prezentacja danych);
  • umiejętność współpracy w zespole.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • premię regulaminową,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • szkolenia,
  • atrakcyjną lokalizację,
  • wydarzenia integracyjne,
  • programy socjalne.
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie (00-834), ul. Pańska 81/83 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@parp.gov.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy działu HR, kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu oraz dostawcy usług służących rekrutacji.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od daty zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku od daty złożenia aplikacji. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@parp.gov.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@parp.gov.pl. Każdemu przysługuje ponadto prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych na niewłaściwe przetwarzanie jego danych.

Poznaj

ul.Pańska 81/83
00-834 Warszawa

Dlaczego warto?

Praca w PARP daje możliwość zdobywania doświadczenia w prestiżowych krajowych i międzynarodowych projektach. Dzięki polityce personalnej pracownicy mają możliwość optymalnego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Dbamy o rozwój kompetencji, życzliwą atmosferę i budujemy przyjazne relacje zespołowe oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu.