Najnowsze oferty pracy

  • Fryzjer Stylista / Fryzjerka Stylistka

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, Wola Park    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Zakres obowiązków: Samodzielne strzyżenie damskie / męskie, Koloryzacja trwała oraz koloryzacja ton w ton, Wykonywanie zabiegów dostępnych w salonie, Czynne uczestnictwo w procesie obsługi Klienta.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Stylista Kraków
Mobilna Stylistka paznokci lub fryzur

Eagle Recruitment
Kraków
praca stacjonarna
1267 dni temu

Dla naszego klienta - właściciela platformy działającej na zasadzie profesjonalnych usług z dojazdem do klienta, poszukujemy   Mobilnych Stylistek paznokci lub fryzur.

Miejsce pracy: Kraków
Stawka: 7000 - 8000 zł brutto
Umowa zlecenia
Pracodawca wymaga:
  • Min. 2 letniego doświadczenia w zawodzie,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Komunikatywności i wysokiej samodzielności.
Korzyści płynące ze współpracy:
  • Elastyczny grafik, który możesz dostosować do swoich potrzeb,
  • Dla osób pracujących w pełnym wymiarze godzin udostępniany jest samochód służbowy
  • Za każdy wykonany przez siebie zabieg otrzymujesz konkurencyjną prowizję,
  • Pracodawca płaci za każdą Twoją godzinę dostępności nawet, gdy nie pojawi się klient chcący skorzystać z usługi,
  • Firma zapewnia niezbędny sprzęt wysokiej klasy do profesjonalnego wykonywania zabiegów,
  • Nie musisz martwić się o zdobywanie klientów, platforma posiada bazę osób korzystających z oferowanych usług,
  • Może to być Twoja praca dodatkowa albo stałe źródło dochodu,
Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Eagle Recruitment sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnemu pracodawcy.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Eagle Recruitment danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@eagle-r.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Eagle Recruitment. Możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@eagle-r.pl.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 36 miesięcy.W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@eagle-r.pl.