Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mobilny Doradca Biznesowy Sieci PLAY

m-PLAY

Legnica, Wrocław, Wałbrzych i okolice

845 dni temu

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem PLAY. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób z doświadczeniem w sprzedaży B2B, chętnych do współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: Legnica, Wrocław, Wałbrzych i okolice

Zadania:
  • pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora małych i średnich firm i przedsiębiorstw
  • kontakt i utrzymanie dotychczasowych klientów PLAY
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków umów
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi
  • planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizacja założonego planu sprzedaży w podległym kanale dystrybucji
  • sporządzanie umów sprzedaży i obsługa posprzedażna
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność zarządzania czasem i dobra organizacja pracy
  • chęć osiągania nakładanych celów
  • zdolność budowania pozytywnych relacji interpersonalnych
  • doświadczenie we współpracy z klientami
  • doświadczenie w sprzedaży B2B (branża telekomunikacyjna mile widziana) minimum 1 rok
  • wysoki stopień kultury osobistej
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Word, Excel, Internet)
  • samodzielność
  • komunikatywność
  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód ze względu na mobilny charakter pracy – WARUNEK KONIECZNY
  • własna działalność gospodarcza lub chęć jej założenia ze względu na formę rozliczeń – WARUNEK KONIECZNY
Oferujemy:
  • stałą pracę dla jednego z najlepszych i najszybciej rozwijających się operatorów sieci komórkowej w Polsce
  • bazę klientów do obsługi
  • system prowizyjny oparty o atrakcyjne wysokie stawki
  • współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą na zasadzie Umowy Agencyjnej
  • pełne wsparcie sprzedaży z ramienia Operatora oraz Dealera
  • pełen pakiet szkoleń produktowych oraz z technik sprzedaży i negocjacji, opieka Mentora podczas etapu wdrożenia do pracy
  • atrakcyjne programy motywacyjne, liczne konkursy,wynagrodzenie bonusowe
  • wsparcie telemarketingu
  • specjalne warunki współpracy i wynagradzania dla istniejących grup sprzedażowych (sub-agent)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj stanowisko: Mobilny Doradca Klienta

Mobilny Doradca Klienta to osoba, która doradza klientom w zakresie wyboru usługi// produktu. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie klientów, analiza potrzeb i oczekiwań klienta, obsługa pozyskanych klientów, utrzymywanie na wysokim poziomie długoterminowych relacji z klientami, aktywna sprzedaż produktów i usług, a także raportowanie indywidualnych ...
Mobilny Doradca Klienta Praca Mobilny Doradca Klienta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (577)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (149)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (783)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1674)
Radom (59)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)