Najnowsze oferty pracy

  • Dermokonsultantka / Dermokonsultant

    Ziko Apteka Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    1 dni
    Zadania: Zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi; Informowanie o właściwościach dermokosmetyków, prowadzenie konsultacji; Budowanie długotrwałych relacji z pacjentami; Monitorowanie stanów magazynowych dermokosmetyków; Dbanie o wygląd stoiska oraz uzupełnianie...
  • Dermokonsultant / Dermokonsultantka

    Apteka Dr.Max   Warszawa, ul. Patriotów    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Sieć aptek Dr. Max zatrudni TECHNIKA STAŻYSTĘ - DERMOKONSULTANTA do młodego i sympatycznego zespołu. Apteka posiada bogate portfolio dermokosmetyków.
Zobacz więcej ofert pracy

Mobilny Doradca ds. dermokosmetyków

Cosmedica
Warszawa
specjalista junior / mid / senior
umowa o pracę
praca stacjonarna
329 dni temu
PoszukujemyMobilny Doradca ds. dermokosmetyków
Miejsce pracy: Warszawa
O TOBIE/ KOGO SZUKAMY
  • Poszukujemy Mobilnej/ Mobilnego Doradcy ds. dermokosmetyków, która/y doskonale rozumie czym jest sprzedaż i praca z Klientem – osoby kreatywnej, stale rozwijającej swoją wiedzę oraz podążającej za najnowszymi trendami dotyczącymi świata beauty.
  • Szukamy osoby chcącej inspirować innych swoim działaniem i uwielbiających sprawiać by inni czuli się niesamowicie realizując spersonalizowane porady dla naszych wyjątkowych Klientów.
  • Będziesz odpowiedzialna/y za budowanie najwyższej jakość obsługi Klienta oraz realizację celów sprzedażowych poprzez doradzanie dermokosmetyków spełniających potrzeby
  • Klientów, wykorzystując przy tym swoją wiedzę i doświadczenie.
NASZE WYMAGANIA
  • Udowodnione doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w sprzedaży dermokosmetyków)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i obsługi Klienta
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej
  • Zorientowanie na wyniki
  • Schludny wygląd i miła aparycja
  • Dbanie o to, aby stanowiska dermokosmetyczne były przez cały czas w pełni zaopatrzone – monitorowanie stanów magazynowych
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Czynne prawo jazdy Kat. B
  • Dobra znajomość pakietu MS OFFICE (w szczególności Excel)
CO OFERUJEMY
  • Zwrot kosztów dojazdów
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Motywujący i przejrzysty system premiowy
  • Liczne konkursy
  • Rozwój zawodowy
  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • Program poleceń pracowniczych – nagrody pieniężne
  • Bezpłatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Poznaj

Cosmedica

COSMEDICA to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się grupa farmaceutyczno-dermokosmetyczna. Posiadamy placówki na terenie całego kraju i prowadzimy sprzedaż internetową. Proponujemy ponad 24 000 produktów i fachowe doradztwo. Jesteśmy blisko tych, z myślą o których, tworzymy naszą ofertę.