Mobilny Sprzedawca Części Zamiennych

RENAULT TANDEM SP. Z O.O.

Częstochowa

7 dni temu

Autoryzowany Serwis Samochodowy
TANDEM Sp. z o.o

Częstochowa ul. Krótka 16

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego Salonu
w Częstochowie, kandydatów na stanowisko:

Mobilny Sprzedawca Części Zamiennych
Miejsce pracy: Częstochowa

Podstawowe zadania:

 • pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za sprzedaż części, akcesoriów samochodowych przy współpracy z działem serwisu , będzie również podejmował działania w celu rozwoju sprzedaży części w terenie , jeżeli posiada prawo jazdy kat.B
 • najlepiej w wykonywaniu tego zajęcia, sprawdzą się osoby, które są zafascynowane motoryzacją i nowinkami z jej zakresu.
 • doradztwo przy sprzedaży części zamiennych,
 • obsługa sprzedaży części zamiennych klientom bezpośrednim,
 • obsługa serwisu w zakresie zaopatrzenia w części zamiennych,
 • obsługa zamówień i dostaw części zamiennych,dla nowo pozyskanych Klientów w terenie

Oczekiwania wobec kandydatów:

 • wykształcenie min. średnie techniczne,
 • znajomość mechaniki samochodowej,
 • komunikatywność i umiejętność profesjonalnej obsługi klienta,
Oferujemy:
 • umowę o pracę
 • stabilne warunki zatrudnienia
 • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne premie uzależnione od osiąganych wyników

 

Prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Tandem Sp. z o.o. - Renault Będzin, Czestochowa

TANDEM Sp. z o.o. od 2000 roku prowadzi sprzedaż nowych i używanych samochodów osobowych i dostawczych Renault oraz Dacia. TANDEM, jako autoryzowana stacja obsługi, zajmuje się serwisem samochodów oraz sprzedażą oryginalnych części zamiennych. W ramach współpracy z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi likwidujemy bezgotówkowo szkody komunikacyjne Do otwartego wiosną 2000 roku obiektu w Będzinie, dołączył jesienią tego samego roku obiekt w Częstochowie. W 2009 roku odbyło się uroczyste otwarcie naszego najnowszego obiektu w Kielcach. Z uwagi na zdobyte doświadczenia i szereg szkoleń, odbytych przez swoich pracowników, TANDEM zawsze służy Państwu pomocą na najwyższym poziomie.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca 
Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Praca Sprzedawca