Mobilny Technik Serwisu

Nowa Dautel Polska Sp. z o.o.

Warszawa

25 dni temu

Ogłoszenie numer: 3116783, z dnia 2020-03-05

Nowa Dautel Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem firmy Dautel na teren Polski, powstała na bazie działającej od 1996 roku firmy PART (www.partwindy.pl). Przedsiębiorstwo to świadczy usługi w zakresie serwisu i montażu wind załadowczych wszystkich marek.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • naprawa i konserwacja wind samochodowych w firmie i u klienta
  • bieżące usuwanie awarii w terenie
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne lub elektryczne
  • umiejętność diagnozowania uszkodzeń oraz ich naprawy
  • rozumienie schematów elektrycznych, hydraulicznych i rysunków technicznych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • praktyczna wiedza z zakresu układów hydraulicznych
  • samodzielność i dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia
Poznaj stanowisko: Technik serwisu
Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Praca Technik serwisu