Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Mobilnych przedstawicieli i porgramistów

CTR PARTNER
Warszawa
praca stacjonarna
5345 dni temu

Ogłoszenie numer: 76028, z dnia 2009-09-28

CTR PARTNER

- lider w Polsce na rynku telewizji przemysłowej i zabezpieczeń. Zajmujemy się sprzedażą, instalacją oraz serwisem urządzeń z zakresu CCTV i SSWiN. Zatrudnimy kompetentną i zaangażowaną w pracę osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: ph-4321, programiści-0101

Opis stanowiska

Mobilny Przedstawiciel Handlowy
  • Bieżąca realizacja celów sprzedażowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych
  • Sporządzanie raportów
  • Praca samodzielna w wyznaczonym zakresie

Programista
- Znajomość c# oraz .NET (bardzo dobra znajomość programowania obiektowego) - Znajomość UML, wzorców projektowych oraz narzędzi CASE - Znajomość Crystal Reports XII - Znajomość MS Visual Studio 2005 - Znajomość baz danych mySQL

Wymagania

  • Doświadczenie w handlu oraz w profesjonalnej obsłudze klienta
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
  • Charyzma, przebojowość oraz sumienność
  • Schludna aparycja i poprawna dykcja
  • Biegła umiejętność obsługi komputera (Windows, Office, Internet)
  • Wiedza z zakresu CCTV SSWiN będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony.
  • Wysokie prowizje za wyniki w sprzedaży
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na sukces
  • Rozwój osobisty w postaci szkoleń
  • Dla najlepszych możliwość awansu i dalszego rozwoju zawodowego

Wynagrodzenie

Od 5000 do 15000 PLN