Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Modelka Prezentacji Ubiorów

Caterina

Warszawa - Grochów

12 dni temuMarka Caterina istnieje na polskim rynku ponad 20 lat. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży luksusowej damskiej odzieży. Ekskluzywne kolekcje Caterina adresowane są do kobiet, które wybierają kreacje najwyższej jakości, podkreślające wysoki prestiż społeczny.

Obecnie poszukujemy do siedziby naszej firmy w Warszawie osoby na stanowisko:Modelka Prezentacji Ubiorów
Miejsce pracy: Warszawa - Grochów


Oferowana przez nas praca polega na mierzeniu przygotowywanych modeli odzieży. Na tej podstawie dokonywane są dalsze poprawki konstrukcyjne.
Dlatego też poszukujemy osoby o konkretnych wymiarach:


WZROST – 164 - 166 cm
OBWÓD BIUSTU - 96 cm
OBWÓD TALII – 80 cm
OBWÓD BIODER - 102 cm

 

Preferowane Panie w wieku: 40-50-60 lat.


Oferujemy:
  • Pracę na ½ etatu
  • Umowa zlecenie

Jeśli zawsze lubiłaś ubrania i wszystko co wiąże się z nimi, spełniasz podstawowe powyżej podane parametry (wymiary sylwetki), nie oczekujesz pracy na wybiegu, ale chciałabyś mieć swój wkład w tworzeniu unikatowych kolekcji odzieży damskiej czekamy na właśnie na Twoją aplikację!

 

W zgłoszeniu prosimy o podanie swoich wymiarów.Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

Caterina

Marka Caterina istnieje na polskim rynku od 20 lat. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży luksusowej, damskiej odzieży. Ekskluzywne kolekcje Caterina adresowane są do kobiet, które wybierają kreacje najwyższej jakości, podkreślające wysoki prestiż społeczny. Co roku zespół projektantów oraz stylistów firmy przedstawia dwie autorskie kolekcje: wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową.

Poznaj stanowisko: Modelka 
Głównym celem pracy modelki jest zainteresowanie odbiorców prezentowanymi przez nią produktami, które najczęściej przeznaczone są do sprzedaży. Wykorzystując swoje uzdolnienia i wygląd, modelka reklamuje produkty na zlecenie producentów lub firm zajmujących się promocją i reklamą. W trakcie pokazów mody modelka prezentuje stroje oraz dodatki, poruszając się po scenie lub wybiegu według przygotowanej ...
Praca Modelka