Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Moderator czatu (w języku niemieckim+angielskim)

Intercam
Łódź
praca stacjonarna
5836 dni temu

Ogłoszenie numer: 43956, z dnia 2008-05-12

Intercam

Studio Intercam działa na europejskim rynku usług internetowych. Naszymi klientami są dystrybutorzy serwisów tematycznych z Niemiec, Austrii, Szwajcarii oraz Stanów Zjednoczonych. Połączenia z naszymi konsultantkami nie są oferowane odbiorcom z Polski. Głównym obszarem naszej działalności są videokonferencje w technologii live streaming - umożliwiającej przesyłanie obrazu konsultantki na żywo, za pośrednictwem kamery internetowej. Transmisji towarzyszy komunikacja tekstowa klienta z moderatorem chatu. Podczas videokonferencji odbiorcy naszych usług płacą za czas połączenia. Ważnym elementem, który wyróżnia naszą firmę, jest specjalny system schematów, angażujący klienta w osobistą rozmowę z moderatorem, biegle władającym językiem niemieckim oraz angielskim. Konferencje często przybierają charakter erotycznego flirtu o łagodnym charakterze. W Polsce działamy od 2005 roku. Dzięki umowom podpisanym z najlepszymi partnerami za granicą oraz wykorzystywaniu profesjonalnych metod pracy, jesteśmy w czołówce największych i najbardziej dochodowych firm z branży w tej części Europy. Nasze 24 konsultantki i czterech moderatorów generują łącznie 6000 minut płatnych videokonferencji miesięcznie. Lokalizacja w śródmieściu i lokal o powierzchni 240 metrów kwadratowych, zapewniają komfortowe warunki do pracy i dalszego rozwoju. Zapraszamy na naszą strone: www.intercam-studios.com

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: 20080421-MOD

Opis stanowiska

Zajmujemy się prowadzeniem płatnych Videokonferencji podczas których nasi klienci widzą na żywo nasze konsultantki. Zadaniem Moderatora czatu polega na prowadzeniu czatu w imieniu naszych dziewczyn. Videokonferencje odbywają sie tylko i wyłącznie w języku niemieckim oraz angielskim ponieważ obsługujemy klientów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii i Stanów Zjednoczonych. Czaty są prowadzone według ustalonych schematów, które zawierają również elementy towarzysko-erotyczne. Specjalne miesięczne szkolenie gwarantuje przyszłym moderatorom osiągniecie satysfakcjonujących wyników.

Wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego (w piśmie i mowie)
  • biegła obsługa klawiatury komputerowej
  • dyspozycyjność (również w weekendy)
  • sumienność wykonywania obowiązków

Oferujemy

  • stałe i pewne zatrudnienie
  • wysokie wynagrodzenie (pensja stała + premia za wyniki)
  • miła atmosfera w młodym zespole
  • profesjonalne szkolenie