Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Monitor Badań Klinicznych

Medical Network (Med-Net)
Warszawa
praca stacjonarna
5750 dni temu

Ogłoszenie numer: 47577, z dnia 2008-08-04

Firma Medical Network istnieje na rynku od 8 lat oferując usługi w zakresie pełnej obsługi badań klinicznych (przygotowanie badań, monitoring, data management).

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: CRA

Opis stanowiska

    Osoba zatrudniona na stanowisku Monitora Badań Klinicznych będzie odpowiedzialna za:
  • monitorowanie przebiegu badań klinicznych, w celu zapewnienia ich zgodności z protokołem, procedurami operacyjnymi firmy oraz zasadami Dobrej Praktyki Klinicznej;
  • prowadzenie pełnej dokumentacji badań;
  • współpracę z innymi członkami grupy w koordynacji zadań w celu wywiązania się z określonych wytycznych badania i dotrzymania terminów;
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami
  • identyfikację i samodzielne rozwiązywanie możliwych problemów związanych z ośrodkami
  • przekazywanie informacji na temat. badań stosownym członkom zespołu w celu zapewnienia zgodności działań związanych z zarządzaniem ośrodkami, wykonywania protokołu oraz dokumentacji z wytycznymi badania;

Wymagania

  • wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne preferowane
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy w badaniach klinicznych – warunek konieczny
  • dobra znajomość przepisów regulujących prowadzenie badań klinicznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • obsługa komputera (MS Office);
  • prawo jazdy kat. B;
  • duża mobilność, gotowość do podróży służbowych
  • umiejętność pracy w zespole ;
  • znakomite umiejętności planowania i organizacji
  • bardzo dobre umiejętności asertywnej komunikacji i negocjacji;
  • nastawienie na osiąganie celów zarówno jakościowych jak i ilościowych;
  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • podzielność uwagi
  • dokładność
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • odpowiedzialność
  • zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • możliwości rozwoju zawodowego w stabilnej firmie
  • sympatyczną atmosferę pracy
  • wynagrodzenie i świadczenia dodatkowe zgodne z oczekiwaniami i kwalifikacjami kandydata