Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Montażysta, mechanik

DREM EKO

Toruń

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2334961, z dnia 2019-03-13

DREM EKO

Montażem i serwisem urządzeń dla ochrony środowiska.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Nr Ref.: 01

Opis stanowiska

  • Praca na warsztacie serwisowo montażowym.
  • Przycinanie płyt z tworzywa, PP, spawanie konstrukcji w tworzywie narzędziami ręcznymi.
  • Montaż konstrukcji urządzeń.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zbliżone do średniej w regionie.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

DREM EKO

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Praca Mechanik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest DREM EKO.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (807)
Wałbrzych (68)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (252)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (928)
Tarnów (64)
Nowy Sącz (61)
Mazowieckie:
Warszawa (2245)
Radom (170)
Płock (96)
Opolskie:
Opole (252)
Nysa (87)