Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Zgierz
montażysta układów elektronicznych

madur Polska Sp. z o.o.
Zgierz
praca stacjonarna
6296 dni temu

Ogłoszenie numer: 27132, z dnia 2007-02-22

Firma istnieje od 1994 roku. Projektuje i produkuje wysokospecjalistyczne elektroniczne analizatory gazów sprzedawane w 58 krajach świata. W dziale produkcyjnym zatrudniamy 15 osób. W związku ze stałym wzrostem sprzedaży poszukujemy nowych pracowników produkcyjnych.

Miejsce pracy: Zgierz

Opis stanowiska

Stanowisko ręcznego montażu elementów elektronicznych - płytek i podzespołów do elektronicznych analizatorów gazów Ostateczny montaż urządzeń i ich kalibracja

Wymagania

Wykrztałcenie techniczne elektroniczne lub bardzo dobra umiejętność lutowania elektroniki

Oferujemy

Stałą pracę w trybie 5 dniowym (pon - pt 8.00 -16.00) na umowę o pracę Wynagrodzenie brutto 1800 zł