Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Montażysta

Trio Line Polska sp. z o.o.

Plewiska

86 dni temu

W związku z rozwojem naszej firmy Trio Line Polska sp. z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Montażysta
Miejsce pracy: Plewiska
Jesteś osobą poszukującą nowych doświadczeń, chcesz nauczyć się czegoś nowego? Dołącz do nas! Oferujemy pełne przeszkolenie!
Zakres obowiązków:
  • skręcanie krzeseł, foteli oraz sof
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
Wymagania:
  • sprawność manualna i fizyczna
  • osoba zorganizowana, dokładna, samodzielna oraz nastawiona na naukę
  • doświadczenie w tapicerstwie, stolarstwie lub podobnym zawodzie będzie atutem
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin: 6:00-14:10
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej fabryce
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • darmowe lekcje języka angielskiego oraz hiszpańskiego po okresie próbnym
  • karty MultiSport z dofinansowaniem
  • program poleceń
  • darmowe szczepienia przeciwko grypie
  • bony na święta
Jeśli są Państwo zainteresowani powyższą ofertą, proszę o przesłanie CV z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Trio Line Polska Sp. z o.o., ul. Składowa 5, 62-064 Plewiska. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udziału w aktualnej rekrutacji na wybrane przez Ciebie stanowisko, a także w przyszłych rekrutacjach na podobne stanowiska. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych osobowych oraz ich poprawiania"
Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter