Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
MONTER, SERWISANT WENTYLACJI

CENTRUM WENTYLACJI I KLIMATYZACJI "MK-WENT"
Warszawa
praca stacjonarna
4672 dni temu

Ogłoszenie numer: 157776, z dnia 2011-08-02

Firma istnieje od roku 1985. Zajmuje się sprzedażą urządzeń oraz montażem a także serwisem zamontowanych urządzeń, jak również stałym serwisem  urządzeń i instalacji

wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, odciągowych, central wentylacyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Montaż systemów wentylacji,montaż klimatyzacji komfortu, wentaż wentylatorów przemysłowych
  • Serwisowanie układów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, central wentylacyjnych, wytwornic wody lodowej

Wymagania

  • Znajomość branży, praktyka
  • Prawo jazdy i umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego
  • Chęć do pracy. PRACA  w Warszawie i sporadycznie na terenie województwa mazowieckiego

Poszukujemy solidnych, młodych i chętnych do pracy pracowników. Praca od zaraz.

Oferujemy

  • Stabilną pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i efektów
  • Szkolenia pracowników

Wynagrodzenie

Od 2000 do 4000 PLN