Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Monter elektromechaniki

MeterTest Sp. z o.o.

Świdnica

20 dni temu

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Świdnica

MeterTest Sp. z o.o. jest mocno rozwijającym się producentem najwyższej jakości profesjonalnych elektronicznych urządzeń kontrolno-pomiarowych dla sektora energetycznego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i ścisłej współpracy z użytkownikami, oferujemy najbardziej wartościowe produkty na rynku, który aktualnie obejmuje niemal wszystkie kontynenty.

Oczekujemy
  • Wykształcenia minimum zawodowego ( preferowane elektryk/ elektronik)
  • Umiejętności obsługi elektronarzędzi
  • Sumienności, dokładności, rzetelności, zdolności manualnych
  • Umiejętności pracy w zespole
Preferowane
  • Znajomości schematów elektrycznych
  • Znajomości podstaw rysunku technicznego
  • Doświadczenie w produkcji urządzeń elektrycznych
Obowiązki
  • Montaż obudów, podzespołów i wyrobów gotowych na podstawie dokumentacji
  • Przygotowywanie detali do montażu podzespołów i wyrobów gotowych
  • Wytwarzanie kabli, wiązek i przewodów
  • Montaż wtyków, złączek i okablowania
  • Wykonywanie bieżących zadań produkcyjnych
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Dobrowolny pakiet prywatnej opieki medycznej współfinansowany przez pracodawcę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Jasno określoną ścieżkę kariery
  • Możliwość rozwoju

Poznaj

MeterTest Sp. z o.o.

NASZĄ MISJĄ JEST DOSTARCZANIE KLIENTOM NAJBARDZIEJ INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ W ZAKRESIE POMIARÓW ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Firma MeterTest Sp. z o.o. to najszybciej rozwijająca się firma w zakresie produkcji zaawansowanych systemów pomiarowych dla przemysłu energetycznego.

Więcej

Proces rekrutacji

KrokAPLIKACJA
Krok SELEKCJA DOKUMENTÓW
Krok ROZMOWA KWALIFIKACYJNA
KrokETAP ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ
KrokWIADOMOŚĆ ZWROTNA
Monter sprzętu elektronicznego, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się montażem urządzeń lub układów elektronicznych o różnym przeznaczeniu i zastosowaniu. Produktem finalnym stworzonym przez montera może być układ elektroniczny, osadzony na tak zwanej płytce drukowanej, lub urządzenie elektroniczne o określonym zastosowaniu, umieszczone w zamkniętej obudowie. Praca montera rozpoczyna się od zanalizowania schematu ...
Praca Monter Sprzętu Elektronicznego