Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter instalacji sanitarnych / Hydraulik

INERGIS S.A.

Częstochowa

130 dni temu

Firma INERGIS S.A. posiadająca kilkudziesięcioletnie doświadczenie
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:

  • wykonanie zadań związanych z montażem i wykonawstwem instalacji sanitarnych, grzewczych i technologicznych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie (mile widziane) w pracy na stanowisku montera instalacji sanitarnych/hydraulika lub pokrewne,
  • znajomość branży sanitarnej i grzewczej(mile widziana),
  • podstawowa wiedza o hydraulice i elektryce,
  • dyspozycyjność,
  • dokładność i pracowitość,
  • odpowiedzialność, samodzielność,
  • doświadczenie (mile widziane) przy montażu paneli fotowoltaicznych wraz z okablowaniem, podłączeniem rozdzielni, inwerterów oraz przyłączeniem do istniejącej instalacji elektrycznej,
  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, istniejącej od 1988r. firmie instalacyjno-budowlanej,
  • współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy,
  • uzgodniona forma zatrudnienia,
  • wynagrodzenie terminowo wypłacane.
CV powinno zawierać klauzulę:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez INERGIS S.A. z siedzibą w Częstochowie (42-215) przy ulicy Kisielewskiego 18/28 B danych osobowych podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych dla celów obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez INERGIS S.A. Informujemy, że administratorem danych osobowych będzie INERGIS S.A. i będą one przetwarzane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Informujemy, że osobie wyrażającej zgodę przysługuje prawo do dostępu do treści danych, ich poprawianiu, usunięcia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wycofania wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, w dowolnym momencie. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Monter Instalacji Sanitarnych

Pracownik Monter Instalacji Sanitarnych to osoba, która montuje, instaluje, a także dba o prawidłowe funkcjonowanie instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych w obiektach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: oczyszczenie, dostosowywanie, klejenie, konserwowanie i malowanie instalacji, lutowanie, łączenie rur, mierzenie i odcinanie rur, wierci otwory, ...
Monter Instalacji Sanitarnych Praca Monter Instalacji Sanitarnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (768)
Wałbrzych (52)
Legnica (96)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (160)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (208)
Chełm (32)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (797)
Tarnów (53)
Nowy Sącz (40)
Mazowieckie:
Warszawa (1824)
Radom (150)
Płock (50)
Opolskie:
Opole (172)
Nysa (66)