• Brygadzista / Monter sieci zewnętrznej wodno - kanalizacyjnej

    Max Bau Sp. z o.o.   mazowieckie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   50,00 - 70,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Zatrudnimy do naszych budów na terenie Niemiec wykwalifikowanych brygadzistów, monterów sieci zewnętrznej wod.-kan.
  • Monter rurociągów

    Timing Sp. z o.o.   mazowieckie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska Cięcia, gięcia, montowania i instalowania rur zgodnie z rysunkami izometrycznymi i schematami. Praca z materiałami ze stali i stali nierdzewnej. Spawanie/klejenie sczepne.
  • Monter Rurociągów

    P.P.U.H. Ruroserw inż. Ryszard Szmit   Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 59    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    prace rurarsko - monterskie, makietowanie rur, wymiana.
Zobacz więcej ofert pracy

Monter Instalacji Wodno-Kanalizacyjnej

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
1351 dni temu

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA
w m. st. Warszawie Sp. z o. o.
ogłasza rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy:
Warszawa ul. Kampinoska 1 (Bielany)

Podstawowy zakres obowiązków:
  • Obsługa urządzeń i instalacji wodno-kanalizacyjnej na terenie Zakładu,
  • Przeglądy, konserwacja i naprawa urządzeń i instalacji wodno-kanalizacyjnej na terenie Zakładu,
  • Czyszczenie studzienek kanalizacyjnych i zbiorników retencyjnych,
  • Utrzymanie w sprawności technicznej narzędzi wykorzystywanych podczas wykonywanych prac,
  • Używanie zgodnie z przeznaczeniem powierzonych urządzeń i narzędzi oraz odzieży roboczej i środków ochrony osobistej,
  • Dbanie o ład i porządek w miejscu wykonywania pracy.
Wymagania na stanowisku:
  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku montera,
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci E-2,
  • Umiejętność obsługi sterowników urządzeń ciepłowniczych i hydroforni,
  • Prawo jazdy: kategoria B,
  • Sumienność, samodzielność, dyscyplina oraz dobra organizacja własnej pracy.
Warunki pracy:
  • Praca na wysokości do 3,00 m,
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie – 90 lat na stołecznym rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Dodatkową opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),
  • Szkolenia zawodowe.