Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Monter / Integrator Instalacji Audio-Video

SLX Sp. z o.o.

Poznań

43 dni temu

Idea. Innowacja. Integracja.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie na rynku profesjonalnych systemów audio-video. Skupiamy w swoim zespole ludzi z pasją, ekspertów w zakresie systemów audiowizualnych, nagłośnienia czy transmisji sygnałów. Współpracujemy ze światowymi producentami najwyższej klasy rozwiązań branżowych.

Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • montaż i konfiguracja urządzeń AV - projektory, monitory, ekrany projekcyjne, nagłośnienie, itp.
  • obsługa serwisowa związana z eksploatacją urządzeń w istniejących instalacjach
  • montaż okablowania
Wymagania:
  • chęć i zaangażowanie do pracy
  • doświadczenie w pracy instalatora, w warunkach budowy
  • duża sprawność manualna
  • prawo jazdy kat. B wraz z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • mile widziane doświadczenie w instalacjach elektrycznych / teletechnicznych (PPOŻ, SAP, DSO, CCTV, KD itp)
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV, uprawnienia na montaż i demontaż rusztowań metalowych
Oferujemy:
  • pracę w ciekawej branży z najnowszymi urządzeniami z zakresu multimediów i elektroniki specjalistycznej
  • możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • narzędzia tj. telefon służbowy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."