Monter konstrukcji prefabrykowanej i stalowej - bez doświadczenia

PEKABEX

Poznań

24 godz. temu

Szukasz pracy jako monter?

Nie masz doświadczenia na tym stanowisku?

Brak doświadczenia nie stanowi dla nas problemu.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
  • Wykonywanie wszelkich prac montażowych na konstrukcjach prefabrykowanych żelbetowych i stalowych (budynki przemysłowe, fabryki, hale, hangary itp.).
Wymagania:
  • Doświadczenie nie jest wymagane – pracownicy zostaną przeszkoleni;
  • Brak przeciwwskazań do prac na wysokościach,
  • Umiejętność pracy w grupie/zespole,
  • Otwartość na delegację,
  • Dokładność, zaangażowanie i rozwaga w wykonywaniu prac.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Darmowy transport, zakwaterowanie i posiłek.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Duże możliwości rozwoju,
  • Przyjazną atmosferę.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex PREF S.A. z siedzibą przy 60-462 Poznań ul. Szarych Szeregów 27 moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. n 101, poz. 926 z póź. zm.)
Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter