Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter kontenerów

TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Zielona Góra

113 dni temu

TOI TOI Polska to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń sanitarnych. Nasza firma świadczy usługi na potrzeby branży budowlanej i eventowej, przemysłu górniczego i wojska. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr ref.: MON/ZG/03/2019
Opis stanowiska:
  • montaż kontenerów w zestawy biurowe, naprawa, wymiana elementów kontenerów przy użyciu narzędzi ręcznych
  • montaż instalacji i urządzeń elektrycznych, sanitarnych oraz wodno-kanalizacyjnych
  • prace stolarskie
  • prace porządkowe na stanowisku pracy
Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • precyzja i energia w działaniu
  • zdolności manualne
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • realizacja zadań w określonym czasie
  • ogólna znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • mile widziane uprawnienia elektryczne (SEP- grupa I), uprawnienia hydrauliczne
Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • pracę w doświadczonym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym, młodym zespole
  • dbałość o bezpieczeństwo bhp, ubrania robocze, niezbędne nowoczesne narzędzia do pracy
  • dofinansowany pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna LuxMed, karta MultiSport)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez TOI TOI Polska Sp. z o.o, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z pózn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji w TOI TOI Polska Sp. z o.o i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych.

Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Monter Praca Monter