Monter / Monterka - praca produkcyjna (praca także dla osób z orzeczeniem)

LSJ HR Group

Szczecin

37 dni temu

Do firmy produkcyjnej zlokalizowanej w parku przemysłowym North West Logistic Park przy ul. Kniewskiej w Dąbiu poszukujemy monterów/ monterek również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zadania:

  • Montaż elementów na podstawie instrukcji technicznej.

Kogo szukamy:

Jeśli posiadasz doświadczenie, zagadnienia techniczne nie są Ci obce i umiesz posługiwać się elektronarzędziami - szukamy właśnie Ciebie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • system 2 zmianowy od poniedziałku do piątku
  • pracę w przyjaznej atmosferze w duńskiej organizacji
  • pracę na czystej, przestronnej hali
  • możliwość nadgodzin = większego zarobku, płatne 50%, 100%
  • stabilne zatrudnienie, szanse na rozwój zawodowy

Poznaj

LSJ HR Group jest wiodącą polską firmą w branży rekrutacji i doradztwa personalnego. Powstała w 2002 r. w Szczecinie. Wspiera polskich oraz zagranicznych partnerów w zakresie: rekrutacji i selekcji pracowników, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej, usług outsourcingowych, szkoleń biznesowych, zawodowych, językowych,badania kompetencji, oraz tworzenia strategii personalnych. Dzięki wnikliwej znajomości branży i specyfiki rynków pracy, w których się poruszamy, profesjonalizmowi zespołu oraz uczciwym i przejrzystym zasadom współpracy z kontrahentami jesteśmy niezwykle skuteczni. Naszym priorytetem jest zaufanie klientów, transparentne zasady współpracy. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są liczne referencje od polskich i zagranicznych firm oraz partnerstwo znaczących instytucji i uczelni regionu.

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter