Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter ogrodzeń

P.P.H. METPOL

Warszawa

19 dni temu

Firma Metpol jest jednym z głównych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów takich jak: panele ogrodzeniowe, bramy, słupki, furtki, nowoczesne ogrodzenia palisadowe.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska pracy
  • Wykonywanie ustalonego przez pracodawcę zakresu robót w terenie
  • Zakres prac obejmuje uczestniczenie w montażu, demontażu materiałów ogrodzeniowych, wytyczeniu  linii ogrodzenia, wykonaniu położenia podmurówki, montażu ogrodzenia, panelowego, siatkowego, montażu słupków
  • Znajomość obsługi urządzeń takich jak: niwelatora, betoniarki, szlifierki, wkrętarki, wiertarki ręcznej
  • Znajomość czytania rysunku technicznego, map, planów
  • Wykonanie ogrodzenia zgodnie ze zleceniem przyjętym od klienta
  • Odpowiedni dobór narzędzi i urządzeń służących do montażu odgrodzenia oraz wytyczenia linii ogrodzenia (betoniarka, niwelator, łopaty, agregat, przymiary itp. )
  • Posiadanie wiedzy o konstrukcji ogrodzenia i odpowiednie jej zastosowanie
  • Sprawdzenie zgodności wykonania ogrodzenia za zleceniem, planami, mapami
  • Dbałość o dobry stan techniczny używanych narzędzi i maszyn
  • Optymalne wykorzystanie narzędzi i maszyn
  • Dbanie o czystość i porządek na terenie wykonywanego ogrodzenia
Wymagania
  • Doświadczenie min 1 rok pracy na produkcji
  • Wykształcenie: mile widziane techniczne
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy :
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Różnorodność wykonywanych projektów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym zespole

Poznaj stanowisko: Monter Konstrukcji Stalowych

Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych to osoba, która zajmuje się przygotowaniem oraz montażem konstrukcji metalowych z różnego typu elementów lub prefabrykatów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie surowców do montażu, spawanie konstrukcji stalowych, szlifowanie, obróbka metali, transport uprzednio przygotowanych elementów do miejsca, gdzie ...
Monter Konstrukcji Stalowych Praca Monter Konstrukcji Stalowych