Monter Okapów

MAAN Sp. z o.o.

Pruszków

6 dni temu

MAAN Sp. z o.o. to stabilna firma i lider w produkcji okapów kuchennych.
Ponad 35-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi klientami,
wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie owocują ciągłym doskonaleniem naszej firmy. W związku z dynamicznym szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

ul. 3-go Maja 8, Hala nr A2 na terenie Millenium Logistic Park Group

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:
  • manualny montaż elementów i podzespołów elektrycznych, części okapów kuchennych do produktu gotowego - okapu
  • sprawdzanie współdziałania podzespołów
  • sprawdzanie poprawności działania produktu gotowego
  • kontrola i usuwanie powstałych błędów
Wymagania:
  • doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • dyspozycyjność
  • zdolności manualne
  • precyzyjność i dokładność
Oferujemy:
  • System pracy jednozmianowy
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa bezpośrednio z firmą, bez pośrednictwa agencji
  • Kartę Benefit System
  • Motywacyjny system wynagrodzeń /premia/
  • Możliwość dołączenie do grupowego ubezpieczenia pracowniczego
  • Program rabatowy dla pracowników na zakup okapu
  • Dogodna lokalizacja, bezpłatny parking dla pracowników firmy

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać

za pomocą przycisku: APLIKUJ TERAZ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r RODO”

Wysyłając CV oraz inne dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach związanych z rekrutacją. Administratorem danych osobowych jest Maan sp. z o.o. z siedzibą w Grójcu (05-600), Podole 9.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych kandydatów znajdziesz pod adresem: http://maan.pl/praca/

Poznaj

Producent okapów kuchennych

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter