Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Grójec
Monter podzespołów okapów

MAAN Sp. z o.o.
Grójec
praca stacjonarna
4714 dni temu

MAAN

producent okapów kuchennych poszukuje pracownika na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Grójec
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:
  • Wykonuje podzespoły zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Wykonuje bieżącą konserwację oraz czyszczenie urządzeń
  • Dba o porządek na stanowisku pracy
  • Wypełnia na bieżąco ewidencje przychodów i pobrań podzespołów
  • Kontroluje jakość wykonywanych podzespołów
  • Utrzymuje porządek na polach odkładczych
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie
  • Entuzjazm, kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • Wykształcenie zasadnicze techniczne
  • Absolutnie wymagana systematyczność w pracy
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży AGD
  • Wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy
  • Ciekawą prace w młodym i dynamicznym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)