Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Monter rozdzielnic nn

KABIS Tadeusz Wojtczuk
Warszawa
praca stacjonarna
5963 dni temu

Ogłoszenie numer: 38738, z dnia 2008-01-11

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy do osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- montaż rozdzielnic nn i szaf sterowniczych w siedzibie firmy przy ulicy Weneckiej 10 w Warszawie (Bródno, przy Trasie Toruńskiej).

Wymagania

- wykształecenie kierunkowe - ukończone minimum technikum elektryczne, mile widziani studenci i absolwenci kierunków związanych z elektrotechniką, - zaangażowanie w powierzone obowiązki, - systematyczność, - chęć uczenia się, - kreatywność połączona z umiejętnością rzeczowej oceny sytuacji, - komunikatywność, entuzjazm i optymizm.

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - możliwość rozwoju zawodowego, - stabilny system wynagrodzeń, - umowę o pracę.