Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
MONTER SERWISANT WENTYLACJI

Centrum Wentylacji i Klimatyzacji "MK-WENT"
Warszawa
praca stacjonarna
4763 dni temu

Ogłoszenie numer: 146262, z dnia 2011-05-03

Stabilna firma istniejąca od 1985 roku. Praca w serwisie. Firma zajmuje się głównie

handlem i usługami montażowymi sprzedawanych wyrobów a także serwisem, badaniami, pomiarami.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Samodzielny monter wentylacji i klimatyzacji,  a także pracownik wykonujący serwisy urządzeń na terenie Warszawy i województwa

Wymagania

  • prawo jazdy, znajomość branży
  • mile widziane  uprawnienia eksploatacyjne grupy G1, G2
  • praca od zaraz.

Potrzebny pracownik młody chętny do pracy,  także do przyuczenia

Oferujemy

2000 do 3000 PLN  netto  plus premie w zależności od pracy i kwalifikacji