Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter sieci kablowych – specjalista ds. utrzymania infrastruktury

PKP Telkol Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

35 dni temu

PKP TELKOL sp. z o.o. jest spółką należącą do Grupy PKP S.A.

Świadczymy specjalistyczne usługi telekomunikacyjne i utrzymaniowe dla sektora kolejowego w zakresie utrzymania linii telekomunikacyjnych, urządzeń telekomunikacji przewodowej i radiowej – głównie związanych z prowadzeniem ruchu pociągów oraz systemów dynamicznej informacji podróżnych.
Spółka zatrudnia ponad 1000 pracowników. W większości jest to wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra. Pracownicy PKP TELKOL posiadają wyjątkową wiedzę i umiejętności zdobyte podczas wieloletniego świadczenia usług dla sektora kolejowego.

Obecnie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Główne zadania:

  • utrzymanie sieci kablowych miedzianych i optycznych;
  • naprawa i konserwacja infrastruktury technicznej oraz urządzeń telekomunikacji związanej z ruchem kolejowym;
  • usuwanie usterek i awarii urządzeń telekomunikacyjnych oraz infrastruktury kolejowej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe techniczne z dziedziny telekomunikacji lub pokrewne;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość infrastruktury kolejowej;
  • dyspozycyjność;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji;
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych;
  • dofinansowanie do opieki medycznej i pakietu rekreacyjno-sportowego;
  • możliwość korzystania z atrakcyjnych ulg przejazdowych po okresie próbnym;
  • ciekawą pracę w renomowanej spółce o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju w zakresie wiedzy jak i awansu.
Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKP TELKOL sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez PKP TELKOL sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez PKP TELKOL sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: rekrutacja@telkol.pl.

Poznaj stanowisko: Monter Instalacji Telekomunikacyjnych

Monter instalacji telekomunikacyjnych, jak sugeruje już sama nazwa stanowiska, zajmuje się montażem, konserwacją, serwisowaniem i kontrolowaniem poprawnego funkcjonowania instalacji telekomunikacyjnych na podległym obszarze. Do obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może należeć wykonywanie różnorodnych instalacji poczynając od anten i połączeń kablowych w mieszkaniach abonentów, poprzez linie kablowe, ...
Monter Instalacji Telekomunikacyjnych Praca Monter Instalacji Telekomunikacyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (658)
Wałbrzych (62)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (809)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (1973)
Radom (176)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (227)
Nysa (61)