Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter sieci telekomunikacyjnych

Forge&Frost HR Consulting

Poznań

26 dni temu

Forge&Frost HR Consulting dla swojego klienta z branży tekstylnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Zadania:

Do twoich zadań będzie należało montowanie przewodów koncentrycznych i kabli światłowodowych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych oraz w kanalizacji teletechnicznej na terenie miasta Poznania. Dodatkowo będziesz mógł wspierać współpracowników swoją wiedzą techniczną.

Wymagania:
  1. Wykształcenie zasadnicze lub średnie: elektryczne, budowlane, telekomunikacyjne lub doświadczenie zawodowe w którejś z powyższych branż,
  2. Umiejętność pracy w zespole,
  3. Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  4. Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  1. Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  2. Umowę o pracę,
  3. Samochód dostawczy, sprzęt i elektronarzędzia,
  4. Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole profesjonalistów,
  5. Możliwość wykorzystywania najnowszych technologii,
  6. Możliwość podnoszenia kwalifikacji na kursach i szkoleniach zawodowych.

Poznaj stanowisko: Monter Instalacji Telekomunikacyjnych

Monter instalacji telekomunikacyjnych, jak sugeruje już sama nazwa stanowiska, zajmuje się montażem, konserwacją, serwisowaniem i kontrolowaniem poprawnego funkcjonowania instalacji telekomunikacyjnych na podległym obszarze. Do obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może należeć wykonywanie różnorodnych instalacji poczynając od anten i połączeń kablowych w mieszkaniach abonentów, poprzez linie kablowe, ...
Monter Instalacji Telekomunikacyjnych Praca Monter Instalacji Telekomunikacyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (643)
Wałbrzych (66)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (238)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (239)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (778)
Tarnów (104)
Nowy Sącz (89)
Mazowieckie:
Warszawa (2015)
Radom (171)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (80)